“We hebben geen koks meer nodig in de keuken op zondagavond. Eén serveerster of ober volstaat om de maaltijden te bereiden en uit te serveren. Het concept is ook handig voor roomservice.”
Wie zitten er achter SUPPER?
Louis Meisen en Arne Ramak zijn de twee ondernemers achter SUPPER. Naast SUPPER, zijn zij ook de oprichters van het food concept bureau We Design Food (WDF), gericht op bedrijven met hospitality in het DNA. Louis is een echte Hotello, ondernemend en sociaal. Je kunt Louis kennen van Festival Strand en Dining by Louis! Ook werkte hij als docent Menuleer en Koken Theorie aan de hogeschool TIO. Arne is de creatieveling. Hij is opgeleid in enkele Michelin-sterren (hotel)restaurants en werkte als chef in de eventbranche. Door zijn achtergrond als chef ziet hij het belang van receptuur en begon daarom met het ontwikkelen van recepturen en menu’s voor de foodservicebranche. Dit was de start van WDF, wat uiteindelijk weer de basis vormde voor het ontstaan van SUPPER.
Wanneer en hoe is het idee voor het bedrijf ontstaan?
SUPPER is ontstaan vanuit een ontwikkelingstraject van WDF voor een internationaal opererende hotelketen. WDF heeft van start (2018) tot finish onder andere het foodconcept vormgegeven, apparatuur getest en producenten beoordeeld en betrokken. Het doel van het traject was het reduceren van voedselverspilling en het bieden van een oplossing voor het personeelstekort. Arne vertelt: “Als ervaren chef heb ik met eigen ogen de uitdagingen in hotels gezien. SUPPER ontstond vanuit de wens om voor eens en altijd een einde te maken aan deze uitdagingen”.