Heb jij een lunchroom, café of restaurant, en wil je gasten laten zien, proeven en ervaren hoe fantastisch de groentekeuken kan smaken? Doe dan mee aan de Vegetarische Restaurantweek van 5-11 maart, tijdens de Nationale Week Zonder Vlees.
Aangeboden door: Horecava
Gepubliceerd op: 1 maart 2018
Isabel Boerdam, bekend als De Hippe Vegetariër, en organisator van de Vegetarische Restaurantweek: “Het doel van de week is Nederland bewust maken van de positieve impact van minder vlees eten, en laten zien hoe heerlijk dit eigenlijk kan zijn. Want heerlijk vegetarisch eten doe je niet alleen thuis, maar ook uit! Op deze manier willen wij horecabedrijven betrekken bij de Nationale Week Zonder Vlees en hun creativiteit en vegetarische kookkunsten een podium geven.”
Horecava, 365 dagen per jaar online en dit jaar 1 dag virtueel met Horecava Limited. Alles over eten, drinken en buitenhuis slapen, voor en door de foodservice industrie. Persoonlijke ontmoetingen en online verbindingen staan centraal op Horecava(.nl). Hier vind je als horecaprofessional alles over trends, nieuwe producten en diensten.
Het coronavirus zorgt voor grote veranderingen in de horeca en buiten zal hierbij het toverwoord zijn. Kijkend naar de trends en voorspellingen voor ná corona wordt buitenbeleving belangrijker dan ooit. Wil jij voorbereid zijn op de nieuwe horeca-behoeften en ervoor zorgen dat je gasten het hele jaar door zorgeloos kunnen genieten van het buitenleven? Wij hebben diverse horeca-oplossingen waarmee je niet alleen het buitenseizoen verlengt, maar een echte meerwaarde kunt creëren voor jouw horecazaak.
Ondanks deze corona-periode openen nog steeds nieuwe restaurants hun deuren. Entree Magazine tipt iedere maand een aantal pareltjes van hotspots die de moeite waard zijn voor een bezoek!
Je gasten 24/7 laten genieten van een verkoelend drankje, gezonde snack of verse koffie waarbij de gasten via een zelf-scan afrekenen. Wundermart (voorheen Jutter Speijs) biedt een foodmarket met maximaal gemak voor de gast zonder de personeelskosten of operationele beslommeringen. Patrick Dekker van Wundermart geeft antwoord op een aantal prangende vragen, want waarom eigenlijk kiezen voor een foodmarket in je hotel?
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Word gratis lid van onze community en ontvang de Horecava nieuwsbrief met video’s, interviews en de laatste trends uit de horecabranche.
Laat als eerste je ervaring achter!