Rooftop Merckt in Groningen
Vanaf de zesde verdieping worden gasten van Rooftop Merckt getrakteerd op een prachtig uitzicht over Groningen. Kijken naar de sterrenhemel kan ook: het nieuwe fine dining-restaurant aan de Grote Markt heeft een glazen dak dat open kan. Eigenaar van het restaurant is Maripaan Groep, bekend van onder andere veertien vestigingen van Jumbo, vastgoed en het bijna geopende Graansilo Eten & Drinken.
Peter Doornbos, horecamanager bij Maripaan Groep: “We zitten hier op een toplocatie, en we hebben met chef-kok Thomas Beekhuis – hij is ooit benoemd als de beste jonge kok van Noord-Nederland en stond in de Nederlandse finale van Bocuse d’Or – en zijn team een fantastische keuken. Gasten reageren super enthousiast.”
Gasten eten er een menu van vier, vijf of zes gangen. Na tienen worden er cocktails met ‘skyfood’ geserveerd. Maître Salmineo Aringaneng is met zijn team verantwoordelijk voor de ontvangst en begeleiding van gasten van beneden naar de zesde verdieping.