Aangeboden door: Unilever Out of Home
Gepubliceerd op: 27 januari 2021
Bestel voor 4 april 2021 en profiteer van de 14+4, 9+2 of 5+1 aanbiedingen. Check jouw unieke schapadvies op basis van jouw vriezer, de beste verkopende ijsjes en de nieuwste ijsjes voor komend seizoen op www.unileverpartners.nl.
Kan jij niet wachten tot de zomer begint? Wij ook niet!
Zeker niet met het overheerlijke ijsassortiment dat OLA voor 2021 klaar heeft staan.
De nieuwe Magnum Double Gold Caramel Billionaire en de Ben & Jerry’s Cookie Dough Peace Pop maken jouw vriezer deze zomer razend populair!
Bestel nu en mis geen omzet!
Met OLA & Lipton laten wij u zien hoe u maximaal kan profiteren van de trends! De eerste zonnestralen zijn weer in aantocht en de zomer doet langzaamaan zijn intrede. Zorg jij voor een succesvolle opening van het nieuwe seizoen?
Van zwart ijs tot ‘gezond’ ijs. “IJs is een traktatie en de kritische consument wil iets speciaals in de ijssalon”, vertelt Jacques Vos, manager van het IJscentrum, hét Kennis- en Examencentrum voor de Ambachtelijk IJsbranche. “Het gaat er dus vooral om als ondernemer onderscheidend te zijn.”
In 2005 startte Xandrion een samenwerking met Unilever Out of Home (OOH). Waar het begon met unieke inkoopcondities op OLA...
De gevolgen van COVID-19 zijn ongekend voor restaurantmanagers. Voedselveiligheid, de nieuwe hygiënenorm en nieuwe, creatieve manieren van werken zijn topprioriteit. Tork helpt u om de heropening van restaurants en cafés veilig te verlopen, zodra het weer kan.
Uit recent onderzoek van Essity blijkt dat 6 uit 10 van de respondenten hogere hygiëneverwachtingen heeft van restaurants en bars. Speciaal daarom heeft Tork acties op een breed scala aan hygiëneproducten om horecaondernemers te helpen bij de heropstart na de tijdelijke sluiting.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Word gratis lid van onze community en ontvang de Horecava nieuwsbrief met video’s, interviews en de laatste trends uit de horecabranche.
Laat als eerste je ervaring achter!