Horecava | 11 - 14 januari 2021

Deelnemerslijst van de wedstrijden op Horecava

Tijdens Horecava worden veel wedstrijden georganiseerd. Van de Horecava Innovation Awards tot het Gastromisch Gilde met de belangrijke Gouden Koksmuts tot de Lekkerste Wintersoep en van de oneUNIT contest tot de Best Barista Awards en de Foodservice Awards.
Hieronder de deelnemers die meedoen aan de verschillende wedstrijden die te zien zijn op Horecava.

 

Deelnemerslijst Wedstrijden Horecava 2019

 

          

"HANOS Gouden Koksmuts" dinsdag 14 januari

Restaurant Plaats Chef
Restaurant ’t Amsterdammertje* Loenen aan de Vecht Marco van der Wijngaard
Restaurant Joann Enschede Emiel Kwekkeboom
Bridges Amsterdam* Amsterdam Pascal Duvivier
Restaurant De Rozario* Helmond Jermain de Rozario
Hotel 't Lansink* Hengelo Lars van Galen
Restaurant Bentinck Amerongen Tommy Janssen
Restaurant Parkheuvel** Rotterdam Julien van Loo

"NK leermeester/leerling" maandag 13 januari

Restaurant Plaats Leermeester Leerling
Restaurant Bij Qunis Lijnden Michael Molenaar Melvin Gerrits
Restaurant Aan de Zweth* Schipluiden Mitchel Gruppe Joe Liem
Het Gulden Vlies Alkmaar Paul Zwart Stijn Kaandorp
Restaurant d'Ouwe Tramhalte Duizel Rob Wijnen Timon Verhees
Het Roode Koper* Leuvenum Gert van der Heijden Kevin van de Poppe
Orangerie De Pol Doetinchem Mark Captein Jennifer Bos
Brasserie Pastis Rosmalen Wayne Kropman Brent van Hasselt
Restaurant Cisto Zierikzee Kees Visser Jeffrey Buijl

"NK Jonge koks tot 25 jaar" woensdag 15 januari

Restaurant Plaats Kok
Restaurant Wollerich* Sint-Oedenrode Danique Denkers
Restaurant Nuance** Duffel (Belgie)

Frank Daris

De Leest*** Vaassen Sebastiaan Follong
Restaurant Lucas Rive* Hoorn Simon Jonk
Bord'Eau* Amsterdam Jasper Panis
De Nederlanden* Vreeland Jara Beerling
Restaurant De Librije*** Zwolle Femke Klaassen
Restaurant 't Amsterdammetje* Loenen aan de Vecht Joyce Brand

Het Lekkerste Lunchgerecht 'Catering'

 Voornaam Achternaam Bedrijf Vestingsplaats
David Romo Ramos Albron

 de Meern

Marjolein Metselaar Eurest Amsterdam
Brent Spel Eurest Amsterdam
Merijn Linsen Eurest Amsterdam
 Peter  Hundepool Zwaaseliefde Oost Souburg
Sve Bergström  Koken&Smullen Amsterdam
Danielle Touwslager HmsHost Schiphol Schiphol
Mirelle  van de Berg Bistro Utrecht Centraal
Dilman Taha Plaza Schiphol Schiphol
Audrey Biermans    
Roland  Biermans    

Het Lekkerste Lunchgerecht 'Horeca'

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Peter van Dierendonck Lunch en tearoom Petrus & Paulus

Sluis

Marc Stokman de Bijenkort Rotterdam
Benito  Benito de Bijenkort Amsterdam
Michelle/Filip Patal/Maljers Debuut - Kees Eten & Drinken Utrecht
Lisette de Jong The Blueberry Amersfoort
Lars Stil Maddey's Oudenbosch
Premiela Rajaram Sheraton Amsterdam Airport Hotel Schiphol
Kim de Jong De Jong Deli Teteringen
Robbert  de Veel De Daltons Voorthuizen
Richard Theisen HmsHost Schiphol Schiphol
Sinath van Beek  Leon Schiphol

Het Lekkerste Lunchgerecht 'On The Move'

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Melvin Tiao Mister Makan Amsterdam
Jeroen Janse Hupsaté Breda
Ferdinand Bijzet Sheraton Amsterdam Airport Hotel Schiphol
Jose Bakker Airport Rotterdam Rotterdam
Talan  Hasan Comptair Libanes Utrecht Hoog
Fachrudin Agnugerah Kabaya Schiphol
Adda Amrani CoCo Lounge 2 Schiphol
Monic Soomers Murphy's Schiphol
 Sulasa Jans Bread Schiphol

Het Lekkerste Lunchgerecht 'Lekker Anders'

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Luciano Colabella Abellavita Zwolle
Raquel Bos Basalt Ipse de Bruggen

Delft

Rik Dooijenburgh De Smulhoeve Ipse de Bruggen Den Haag
Jesse Eekhout Firma van Buiten Delft
Laurens van Houten Firma van Buiten

Delft

Koen van de Oeveren Expeditie Schiphol HMSHost Schiphol
Chin Dong Yi Amsterdam Bread Compagnie Schiphol
Melvin Noordmans ABC Lounge 2 Schiphol
Said El Belhamadi Grab and Fly Schiphol

De Lekkerste Burger

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Diego Buik Diego's Rotterdam
Robbert de Veen  De Daltons Voorthuizen
Rick  Edwards Bada Bing Burgers Amsterdam
Martin Harwig Anytyme Harwig Arnhem
Berry Wagenaar Iveau Burgers & Wijnbar Arnhem
Peter de Rijk Kwalitaria Lekkerrr (hoogzandveld)
Nieuwegein
Hans Ultee Sun Beach Ommen
Vincent  Kuik Lekkerrr by Amersfoort Amersfoort
Ferliyan Palimbong Pomodoro Bunschoten-Spakenburg
Jakob Waninge Wereldburgers Groningen
Vivian  Vianen Sheraton Amsterdam Airport Hotel Schiphol
Jelle Hovens Slagerij de Goeij Vianen
Kai Harthoorn The Hamburger Federation Utrecht Centraal
Philip Paternotte Grizzl Amsterdam

Het Lekkerste Frietje

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Robbert de Veen De Daltons Voorthuizen
Vincent Kuik Lekkerrr by Amersfoort Amersfoort
Tim Wai Vlaams friteshuis van Gogh Amersfoort

De Lekkerste Wintersoep

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Rida Labib Debuut - restaurant Waag Utrecht
Joyce Hoogendoorn Boteruis Delft
Peter Nass Vitam  
Jacobine  Bakker Vitam  
Petra  van der Helm Vitam  

De Lekkerste Pannenkoek

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Edwin Hollanders Pannenkoekenhuis de Perdsta Venray
Erik Meursen Pand pannenkoek Schalkwijk
Monique Smits Pannenkoekenhuis Jachthut Op den Hamer Wellerlooi
Bas van Zoggel Den Tol Voorthuizen
Rob Weijers  De Heikamp Ruurlo
Simon Heusinkveld t Noorden Aalten
Michel Nachtegaal Mister Oancake Enschede
Erik  Meursen Pand Pannenkoek Schalkwijk

De Lekkerste Tosti

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Ronal van Leeuwen Cultureel & vergadercentrum Hf Witte De Bilt
Tim Laan The Tosti Club Amsterdam Amsterdam
Evelien Wandorff The Tosti Club Nijmegen Nijmegen 
Jacco Heijkoop The Tosti Club Breda Breda
Damian/Cees Dijkmans/van Dijk Debuut - Stan & Co Zeist
 Robbert de Veen De Daltons Voorthuizen
Basal Ahlkaali Bistro Utrecht Centraal Station

De Lekkerste Burgermenu

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Ferliyan Palimbong Pomodoro Bunschoten-Spakenburg
Dion Cramer Sheraton Amsterdam Airport Hotel Schiphol
Michelle de Bruijn Spareribs Expres Den Haag
Waail Darklan Bistro Utrecht Centraal
Ceren Simsek Broodzaak Nederland

De Lekkerste Maaltijdsalade

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Marc Bouriche Debuut- Olivier Leiden Leiden
Merijn Linssen Eurest Amsterdam
Sergio Kozarev Eurest Amsterdam
Preaw Sisuwan Kabaya Schiphol
Saran Sams HMSHost Schiphol Schiphol
Denise van den Breul Vitam  
Louise Panken  Vitam  
Rob  Kramer Vitam  

De Lekkerste Hotdog

 Voornaam Achternaam  Bedrijf Vestigingsplaats
Rolf Dingerink Dogtails Zwolle
Robbert van Veen De Daltons Voorthuizen
Peter de Rijk Kwalitaria Lekkerrr (hoogzandveld) Nieuwegein
Sander Smakman Lekkerrr by Amersfoort Amersfoort
Vincent Kuik Lekkerrr by Amersfoort Amersfoort
Walter Spruit Twenty 4 Culinair Alphen aan den Rijn
 Peter Bras Vuurproeven Bunschoten-Spakenburg
Jelle Hovens Slagerij de Goeij Vianen
Richard Theisen HMSHost Schiphol Schiphol