Group of Butchers – Dutch Grill Specialties


Wij zijn een groep slagers; echte vakidioten die gaan voor de mooiste en lekkerste vleesproducten. Ons succes is gebaseerd op lef en vernieuwing. Met originaliteit, meedenken en ook durven uitdagen zijn we in staat om voorop te lopen en samen te winnen.

We willen de lekkerste en kwalitatief de allerbeste producten afleveren. Iedere dag vers. Want we geloven in vers! Een grote passie voor het mooie product vlees is wat we delen. En dat maakt onze producten bijzonder. Wij zijn “Group of Butchers”.

Wij maken voornamelijk private label vleeswaren voor de retail, het gespecialiseerde kanaal en de out-of-home-markt. Dit doen we op tien hoogwaardige productielocaties die zich verspreid bevinden over Nederland, België en Duitsland. Hier maken onze ruim zevenhonderd medewerkers dagelijks de beste slagersspecialiteiten. Ook de Amsterdamse slagersketen Hergo is onderdeel van onze groep.

Contactinformatie




info@groupofbutchers.com
https://groupofbutchers.com/


Neem contact op met Group of Butchers – Dutch Grill Specialties

Deel dit bericht
Blijf op de hoogte

Word gratis lid van onze community en ontvang de Horecava nieuwsbrief met artikelen, interviews en de laatste trends uit de horecabranche.

Deel dit bericht
Welkom bij Horecava!

Om je een goede gebruikerservaring te geven raden we je aan om in te loggen. Je kan dan bijvoorbeeld je favoriete berichten opslaan!