Adres

RAI Amsterdam
Horecava
Europaplein 24
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Horecava wordt georganiseerd door RAI Amsterdam.

Vragen over Horecava?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
U kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

Neem contact met ons op

Horecava Project team

Member Mugshot

Luuk Scholte

Director Food Exhibitions
l.scholte@rai.nl
020 549 31 61
Member Mugshot

Carlijn Groen – Wijnmalen

Beursmanager Horecava Amsterdam
c.groen@rai.nl
020 549 22 74
06 135 06 042
Member Mugshot

Florentine Rijkmans

Exhibition manager
f.rijkmans@rai.nl
020 549 22 26
06 108 57 090
Member Mugshot

Maarten Pompen

Sr. Salesmanager
m.pompen@rai.nl
020 549 15 64
06 100 01 719
Member Mugshot

Isabel Rotermundt

Salesmanager
i.rotermundt@rai.nl
020 549 32 20
06 106 30 955
Member Mugshot

Marjolein de Haas-Hebink

Brand Marketing manager
m.d.haas@rai.nl
020 549 10 83
06 154 54 297
Member Mugshot

Iris Pouw

Content & Online Community Marketeer
i.pouw@rai.nl
020 549 11 71
06 112 18 332
Member Mugshot

Linda Verwer

Operations coördinator
l.verwer@rai.nl
020 549 23 71
06 512 38 142
Member Mugshot

Jolise Hidding

Cross Media Consultant
j.hidding@rai.nl
020 549 22 46
06 468 262 42