Adres

RAI Amsterdam
Horecava
Europaplein 24
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Horecava wordt georganiseerd door RAI Amsterdam.

Vragen over Horecava?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
U kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

Neem contact met ons op

Horecava Project team

Member Mugshot

Luuk Scholte
Group Food Director Horecava

horecava@rai.nl
020 549 31 61
Member Mugshot

Carlijn Groen – Wijnmalen
Beursmanager Horecava Amsterdam

c.groen@rai.nl
020 549 22 74
06 135 06 042
Member Mugshot

Florentine Rijkmans
Product Manager Horecava

f.rijkmans@rai.nl
020 549 22 26
06 108 57 090
Member Mugshot

Demi Ridder
Sales Consultant

d.ridder@rai.nl
06 117 20 936
Member Mugshot

Isabel Rotermundt
Sales Consultant

i.rotermundt@rai.nl
020 549 32 20
06 106 30 955
Member Mugshot
Amsterdam / China / Mexico / Floodex Europe
Mark Boddeke
Sales Consultant

m.boddeke@rai.nl
06 204 14 100
Member Mugshot

Marjolein de Haas-Hebink
Brand Marketing Manager

m.d.haas@rai.nl
020 549 10 83
06 154 54 297
Member Mugshot

Iris Pouw
Content & Online Community Marketeer

i.pouw@rai.nl
020 549 11 71
06 112 18 332
Member Mugshot

Linda Verwer
Event Operations Manager

l.verwer@rai.nl
020 549 23 71
06 512 38 142
Member Mugshot

Renée Suiker
Event Operations Manager

r.suiker@rai.nl
020 549 13 70
06 114 15 670
Member Mugshot

Hilde Veenstra
Event Operations Coordinator

h.veenstra@rai.nl
06 112 58 977
Member Mugshot

Safiya Driessen
Event Operations Coordinator

s.driessen@rai.nl
020 549 11 69
Member Mugshot

Jolise Hidding
Cross Media Consultant

j.hidding@rai.nl
020 549 22 46
06 468 262 42