Adres

RAI Amsterdam
Horecava
Europaplein
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Horecava wordt georganiseerd door RAI Amsterdam Exhibitions.

Vragen over Horecava?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
U kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen.

Vanaf dinsdag 27 december zijn wij voor al uw vragen bereikbaar via Whatsapp op 06 234 16 538.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

Neem contact met ons op

Horecava Project team

Member Mugshot

Luuk Scholte

Director Food Exhibitions
l.scholte@rai.nl
020 549 31 61
06 468 46 163
Member Mugshot

Carlijn Groen – Wijnmalen

Beursmanager Horecava Amsterdam
c.groen@rai.nl
020 549 22 74
06 135 06 042
Member Mugshot

Maarten Pompen

Sr. Salesmanager
m.pompen@rai.nl
020 549 15 64
06 100 01 719
Member Mugshot

Isabel Rotermundt

Salesmanager
i.rotermundt@rai.nl
020 549 32 20
06 106 30 955
Member Mugshot

Mike Pietersz

Salesmanager
m.pietersz@rai.nl
020 549 32 48
06 215 81 163
Member Mugshot

Linda Verwer

Operations coördinator
l.verwer@rai.nl
020 549 23 71
06 512 38 142
Member Mugshot

Janine Sinnige

Operations Coördinator
j.sinnige@rai.nl
020 549 22 09
06 108 58 089
Member Mugshot

Carla Granaada

Communicatie & PR Manager
c.granaada@rai.nl
020 549 22 18
06 129 78 367