Alle winnaars van de Lekkerste Wedstrijden op een rij

Alle winnaars van de Lekkerste Wedstrijden op een rij

 

Stichting De Lekkerste Wedstrijden organiseerde voor de 36ste keer vakwedstrijden voor de Fast Casual markt. In een geheel nieuw jasje, achterin hal 8, was te zien hoe professionals uit de branche elkaar uitdaagden tot het leveren van een topprestatie. En dat, 4 dagen lang in 12 verschillende wedstrijden.

Dag 1 
Het Lekkerste Lunchgerecht, Horeca
1 Tjarda Romeijn, Stads-Koffyhuis Delft met Burrita di Vega
2 Lisette de Jong, The Blueberry Amersfoort-Centrum met Sloppy Joe
3 Richard Theisen, HMSHost Schiphol Airport met Vego Wrapppo

De Lekkerste Hotdog

1 Sander Smakman, Lekkerrr by Amersfoort met Macho Nacho Hotdog
2 Peter de Rijk, Kwalitaria met Doggy Style
3 Richard Theisen, HMSHost Schiphol Airport met De Bekroning



De Lekkerste Burger

1 Rohini Atawaroe, Ter Marsch & Co - Amsterdam met The Gojira
2 Vivian Vianen, Sheraton Amsterdam Airport Hotel met The Rookie
3 Jeff Frijmuth, DIEGO’s met Beef Fxan Forever

Dag 2
Het Lekkerste Lunchgerecht Catering

1. Mireille van de Berg, Bistrot Utrecht Centraal met Caribean Party
2. Roland Biermans, VITAM met Ff buffele
3. Sven Bergström, Koken & Smullen met Crispy Seitan

De Lekkerste Wintersoep i.s.m. Nierstichting Nederland

1. Arrie Stom, Sabrosa Soest met winterse pindasoep
2. Joyce Hoogendoorn, Boterhuis met Thaise pompoensoep
3. Rida Labib, Waag met Arabische wintersoep



Het Lekkerste Hamburgermenu
1. Michelle de Bruijn, Spare Rib Express Den Haag West met de Wilde burger
2. Ferlyan Palimbong, Podomoro Spakenburg met The Next Generation
3. Jort Brink, BurgerZaken Hamburgers met Yolo Menu 

Dag 3
Het Lekkerste Lunchgerecht, On the Move

1: Talal Hasan van Comptoir Libanais
2: Fachrudin Fakat van Kabaya uit Schiphol
3: Ferdinand Bijzet van Sheraton Amsterdam Airport Hotel uit Schiphol

Lekker Anders
1: Jesse Eekhout van Firma Van Buiten uit Delft
2: Raquelle Bos van Basalt - Ipse De Bruggen
3: Matthijs Kieft van Stadsherberg Ons Huis uit Hardenberg



De Lekkerste Maaltijdsalade
1: Ferry van Daal, Eurest NL - Compass Group, Amsterdam
2: Merijn Linssen, Eurest NL - Compass Group, Amsterdam
3: Louis Planken, VITAM catering, Schijndel

Dag 4
De Lekkerste Pannenkoek

1: Edwin Hollanders van Pannenkoekenhuis De Perdstal in Venray
2: Bas van Zoggel van Den Tol in Velp
3: Simon Heusinkveld van 't Noorden in Aalten
Kinderjuryprijs: Edwin Hollanders van Pannenkoekenhuis De Perdstal in Venray 

Het Lekkerste Frietje, met topping
1: Mitch Kramer van Ter Marsch & Co uit Amsterdam
2: Leanne la Grange van Frietboutique uit Amsterdam
3: Robbert de Veen van De Daltons uit Voorthuizen



De Lekkerste Tosti
1: Melissa de Kolf van Kwalitaria Lekkerrr by Amersfoort
2: Marieke Damen van The Tosti Club in Breda
3: Robbert de Veen van De Daltons in Voorthuizen

Bron: Lekkerste Wedstrijden
Foto credits: Lekkerste Wedstrijden

Word gratis lid van de Horecava Scoops. Een online magazine bomvol video’s, interviews en de laatste trends uit de horecabranche.

Nieuwste Video

meer video's »